Menu
Salgın Süresince Araç Bakım ve Dezenfekte İşlemleri

Koronavirüs, Pandemi, Salgın, Covid19... artık bu kelimelere o kadar alıştık ki ve alışkanlıklarımıza bir yenisi daha eklendi "DEZENFEKTE".

Rota Rent a Car(Yozgat Araba Kiralama) firması olarak Salgın döneminden önce de temizliğe önem veriyorduk. 2020 ilk çeyreğinden başlamak suretiyle kiralamadan teslim alınan araçları öncelikle iç / dış temizleme işlemi( sünger, ılık su ve pH nötr bir şampuan ya da beyaz sabun ) anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından yapılıyor ve sonrasında buharlı dezenfektan malzemleri ile temizleme işlemleri yapılıyor.

Yozgat Rota Araç Kiralama Firması olarak; Yukarıda bahsettiğimiz işlemler anlaşmalı olduğumuz firmanın uzman ekibi ve ekipmanları ile yapılmaktadır. Kullanılan ürünlerin isimlerinin reklamı(telif) olmaması adına yazızımda belirtmedik. Fakat ürünler hakkında daha detaylı bilgileri iletişim sayfamızdan isteğinizi bize ulaştırmanız sonunda sizlerle bu bilgileri WhatsApp, Bip, Telegram, Signal, e-Posta vb. iletişim araçlarından siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyarız.

Sizin Sağlığınız Önceliğimizdir... 


Whatsapp Destek

Rota Müşteri Hizmetleri

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?

İp Adresiniz : ec2-35-175-107-77.compute-1.amazonaws.com